Robert Wróblewski

o jest element tekstowy. Kliknij te

T502 946 310

robertw@poczta.onet.eu

To jest element nagłówe

Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa - wyniki
17 czerwca 2019

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

15 czerwca w ICSiR w Józefowie odbył coroczny Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa.

 

Organizacja ICSiR w JÓZEFOWIE i ALFABADMINTON .


Turniej przeznaczony był dla dzieci i młodzieży i dorosłych.


Rywalizacja w kategorii początkujących ,średniozaawansowanych i zaawansowanych. Nagrody były rozdawane wg kategorii wiekowej i przydziału do grupy zaawansowania.


Spotkania odbyły się na 6-ciu kortach .Większość uczestników Turnieju to obecni zawodnicy ALFABADMINTON oraz goście z Warszawy z sekcji Michała ŁOGOSZA ,byłego kadrowicza i
olimpijczyka reprezentacji Polski . Następny TURNIEJ planowany jest na jesieni , na który serdecznie zapraszamy.

 

 

WYNIKI :

 

SP KL- V dz [alfa badminton]


1. Zuzia Rębacz [W-WA]
2. Zosia Boruc [ALFA]

 

SP KL – V CH – 1 . Patryk Kowala [alfabadminton]

 

SP KL VII /3GIM [alfabadminton]


1.Hania Lewczuk /2. Marysia Karczewska


Szkoła Średnia [alfa badminton] 1. Kacper Izydorzak /2. Kuba Cygowski

 

SINGEL KOBIET 


1.Magda Rębacz [W-wa]

2.Kasia Wilk [W-wa]
3.Anita Tomaszewska [W-wa]
4.Sylwia Maj-Sawicka [W-wa]
5.Anna Szczęśniak [Alfa]
6. Magda Mielcarek [Alfa]

 

ŚREDNIOZAAWANSOWANI  [ALFABADMINTON]


1. Ivan Diaz
2. Marcin Markut
3. Łukasz Boruc
4. Grzegorz Kurdej
5. Marcin Mazurek
6. Witek Lewczuk
7. Kuba Jeżak

 

ZAAWANSOWANI  [ ALFABADMINTON]


1.Paweł Kowala
2.Robert Wróblewski /Grzegorz Such
3.Jan Lewandowski
4.Kacper Izydorzak
5.Janusz Czarnogłowski
6.Kuba Cygowski

 

DEBEL KOBIET


1.Kasia Wilk/Magdalena Zalewska-Rębacz
2.Anita Tomaszewska/ Sylwia Maj-Sawicka

 

DEBEL MIKST


1.Kasia Wilk /Janusz Czarnogłowski
2.Sylwia Maj-Sawicka /Marcin Markut
3.Anna Szczęśniak /Grzegorz Such
4.Anita Tomaszewka /Ivan Diaz
5.Hania Lewczuk [ III GIM] / Witek Lewczuk

 

DEBEL OPEN


1.Kasia Wilk/Małgorzata Rębacz
2.Sylwia Maj-Sawicka /Marcin Markut
3.Anita Tomaszewka /Ivan Diaz
4.Anna Szczęśniak /Grzegorz Such
5.Marcin Markut/Grzegorz Kurdej
6.Hania Lewczuk[VIII KL]/Witek Lewsczuk

 

DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ WALKĘ I ZAPRASZAM NASTĘPNY TURNIEJ w PAŻDZIERNIKU .
Pozdrawiam Robert Wróblewski /ALFABADMINTON