Robert Wróblewski

o jest element tekstowy. Kliknij te

T502 946 310

robertw@poczta.onet.eu

To jest element nagłówe

Turniej - wyniki. 
04 listopada 2018

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

27 października odbył się TURNIEJ BADMINTONA z okazji 100 -lecia  ODYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI .
 
Organizacja  SZKOŁA BADMINTONA ALFABADMINTON / Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji  w JÓZEFOWIE .
 
Koordynator i sędzia główny - Robert Wróblewski /ALFABADMINTON
 
Rywalizacja odbyła się w różnych kategoriach wiekowych i  różnych stopniach zaawansowania.
 
Uczestnicy równocześnie mogli startować w kilku grupach co musiało mobilizować do dużego wysiłku .
 
Bardzo duże uznanie dla Katarzyny Niemiec ,która wygrała w dwóch kategoriach  rywalizując zwycięsko z zawodnikami .
 
Następny turniej ALFABADMINTON  - grudzień 2018 .
 
Przedstawiam szczegółowe wyniki i dziękuję za wspaniałą walkę na kortach .
 
  Kat - ALFABADMINTON  "C"  :
-------------------------
 1. Wojciech Kurdej 
 2. Marcin Mazurek 
 3. Grzegorz Kurdej 
 4. Hania Lewczuk [ 7 kl SP]
 
 Kat - ALFABADMINTON / średniozaawansowani :
-------------------------------------------------------
 1. Tomasz Soćko
 2. Witek Lewczuk 
 3. Kuba Jerzak 
 4. Łukasz Boruc
 5. Piotr Kubajek
 6. Andrzej Saczuk 
 7. Michał Ptasiński
 8. Ula Osińska 
 
  Kat - ALFABADMINTON / zaawansowani :
-----------------------------------------------
 1. Kasia Niemiec  [ 3 kl LO ]
 2. Grzegorz Such
 3. Marta Wrońska 
 4. Kuba Cygowski [ 1 kl LO]
 5. Tomasz Stachlewski [ Warszawa ]
 6. Piotr Koprowski 
 
  Kat - ALFABADMINTON /OPEN 
----------------------------------------
 1. Robert Wróblewski 
 2. Michał Such [ 2 kl LO]
 3. Paweł  Kowala 
 4. Kuba Cygowski [ 1 kl LO]
 
  Kat - ALFABADMINTON OPEN /Kobiety :
----------------------------------------------
 
 1. Katarzyna Niemiec [ 3ki LO ]
 2. Marta Wrońska 
 3. Ula Osińska 
 
  Kat - ALFABADMINTON /szkoła średnia /dz
-----------------------------------------------------
 1. Katarzyna Niemiec 
 
  Kat - ALFABADMINTON /szkoła średnia /ch
-------------------------------------------------
 1. Kuba Cygowski 
 
  Kat - ALFABADMINTON / szkoła podstawowa /dz 
-----------------------------------------------------------
 1. Hania Lewczuk [ 7 kl ] 
 
  Kat - ALFABADMINTON /szkoła podstawowa /ch
--------------------------------------------------------
 1. Filip Mikulski [ 5 kl ] 
 
  Kat - ALFABADMINTON / debel rodzinny :
-----------------------------------------------
 1. Hania Lewczuk  , Witek Lewczuk
 2. Gucio Ptasiński ,Michał Ptasiński 
 3 . Filip Mikulski , Hubert Mikulski 
 
 
 Bardzo dziękuję  Robert Wróblewski .