Czas jest wyjątkowy i wyjątkowe wyzwania.Jak pisałem do Was  miałem nadzieję, że uda się wrócić na kryte korty ,ale jeszcze musimy zaczekać. 

 

Moja propozycja dla chętnych od 4 maja : spotykamy się na 4 kortach na świeżym powietrzu.

 

Korty na boisku przy Liceum Słowackiego w Otwocku. Nie są  to luksusowe warunki , ale można przeprowadzić trening i rywalizować. Treningi od poniedziałku do piątku w godzinach : 9.00 - 10.30 , 17.00-18.30,18.45 - 20.15//// sobota 9.00- 10.30 ,10.45- 12.00 //// Treningi w grupach 6 -osób i trener , gra singlowa na korcie.

 

 

Maksymalna izolacja wg wymaganych obostrzeń .Gramy swoimi rakietami . Zmiana grupy Max szybko w przerwie 15 minutowej - przejeżdżamy już przygotowani do gry w odpowiednim stroju .

 

Proponuję także treningi indywidualne -do ustalenia/ w tych samych godzinach.

 

Gdy pogoda będzie naprawdę niesprzyjająca [ np bardzo duży wiatr] - forma treningu -"przygotowanie fizyczne do badmintona".W przypadku opadów deszczu -zajęcia przeniesione na inny termin.Gramy   do czasu otwarcia kortów w halach zamkniętych. Prawdopodobnie w III etapie- będzie można grać - może to nastąpić pod koniec maja lub szybciej.

 

Uprzejmie proszę o rozważenie tej formy zajęć ,które umożliwią w tym trudnym okresie działanie Szkoły ALFABADMINTON.

Cena -20 zł za trening / trening indywidualny -50 zł / karnet rodzinny 15zł od osoby i 10 zł [ powyżej 3 osób]/.W przypadku braku środków finansowych istnieje możliwość uregulowania w póżniejszym dogodnym terminie lub uzgodnienia w innej wysokości.

 

W przypadku chęci uczestnictwa proszę podać wybraną godzinę -esemesem 502946310 .Proszę wybierać także wcześniejsze godziny -przed 18.30- ze względu małą ilość grających . W przypadku częstego wybierania -soboty /godziny w tym dniu będą wydłużone. 

 

Mam świadomość ,że trenujecie  samodzielnie w różny sposób i moja propozycja jest bardzo trudna i niewystarczająca ale oferuję na razie treningi w zupełnie innej scenerii i proponuję to ze szczerego serca. Jeżeli ktoś nie zdecyduje się na tą formę to zapraszam po otwarciu kortów w hali.  Po deklaracji zajęcia ruszą już od 5-go maja.  Mam nadzieję że wkrótce wrócimy na hale zamknięte.

 

Pozdrawiam Robert Wróblewski.

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

03 maja 2020
Treningi od 4 maja

To jest element nagłówe

robertw@poczta.onet.eu

T502 946 310

o jest element tekstowy. Kliknij te

Robert Wróblewski