Trenujemy dalej i mobilizujemy się!

 

Wiem ,że nie jest to proste  -sam tego doświadczam.Uprzejmie proszę młode badmintonistki i badmintonistów o relacjonowanie własnych treningów .Opis może być krótki lub dłuższy.

 

Krótką formą i podstawową jest  przesłanie wiadomości na nr telefonu [502946310]  -np[ " TRENING NR 1 / Imię i Nazwisko ].

 

Dłuższy opis - na  robertw@poczta.onet.eu 

 

Można nagrać filmik - przesłać telefonicznie. Zadanie dotyczy - do 18 roku życia . Jeżeli  dorośli chcą to realizować  to bardzo proszę. Wykonujemy  minimum 3 treningi tygodniowo [ w tym tygodniu 13-19.04 minimum 1 trening]Schemat treningu jest dowolny z zachowaniem podstawowych form :- część wstępna - rozgrzewka - część właściwa : gra dowolna/ćw siłowe/doskonalenie np elementów badmintona.- część końcowa rozciąganie .

 

Zaczynamy od 17 kwietnia . Nagrodą za sumienną realizację - będą 3 treningi indywidualne -oczywiście gdy będzie możliwość. Można także wykonać trening rodzinny . Proszę o pomoc swoim dzieciom w realizacji zadań.

 

Bardzo proszę o mobilizację i wzajemną uczciwość . W przypadku braku możliwości wykonywania zadań  -proszę o informację.Najciekawsze filmiki za zgodą twórców będą umieszczone na stronie.

 

Życzę wytrwałości / mam nadzieję że wkrótce wznowimy treningi.

 

Pozdrawiam Robert Wróblewski 

 

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

16 kwietnia 2020
Trening w domu III

To jest element nagłówe

robertw@poczta.onet.eu

T502 946 310

o jest element tekstowy. Kliknij te

Robert Wróblewski