Robert Wróblewski

o jest element tekstowy. Kliknij te

T502 946 310

robertw@poczta.onet.eu

To jest element nagłówe

LIGA BADMINTONA 2019/2020 - aktualna lista
26 stycznia 2020

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

23 stycznia rozpoczęła LIGA - przedstawiam rozegrane spotkania :


-Karolina Jerzak – Łucja Popis 2-0 / Adam Soćko -Piotr Czubaszek 2-0
-Marta Królewska -Hania Lewczuk 2-0/Magda Mielcarek-Hela Mielcarek 2-0
-Kuba Cygowski -Kasia Niemiec 0-2 /Kuba Jerzak-Maciej Winiarski 0-2
-Witek Lewczuk-Maciej Winiarski 2-0/Hania Lewczuk-Cezary Krawczuk 2-0
-Magda Mielcarek-Marta Królewska 0-2/Piotr Koprowski-Łukasz Boruc 2-0
-Piotr Koprowski-Marcin Markut 2-1/

 

 Do dokończenia : Marek Dowgwiłłowicz -Kasia Niemiec 1-0/
-Witek Lewczuk -Tomasz Soćko 1-1 / Łucja Popis-Agata Popis 1-1

 

Po rozegranych meczach lista zmieniła się i przedstawia następująco:

 

LIGA ALFABADMINTON 2019/2020


LISTA KLASYFIKACYJNA na dzień 25.01.2020


ALFABADMINTON OPEN/A


1.Robert Wróblewski
2.Kacper Idyzorzak
3.Krzysztof Wożnica
4.Paweł Kowala
5.Michał Such
6.Janusz Czarnogłowski
7.Artur Osiński
8.Kasia Niemiec
9.Grzegorz Such
10.Jan Lewandowski
11.Marek Dowgwiłłowicz
12.Kuba Cygowski
14.Hubert Mikulski
15.Maciej Muszyński
16.Marta Wrońska

17.Maciej Majewski
18.Kasia Przybysz
19.Dorota Hibner

ALFABADMINTON /B
1.Ivan Diaz
2.Witek Lewczuk
3. Maciej Winiarski
4.Paweł Trzaskowski
5.Tomasz Soćko
6.Grzegorz Kurdej
7. Kuba Jerzak
8.Marcin Mazurek
9.Piotr Koprowski
10.Łukasz Boruc
11.Marcin Markut
12. Maciej Kalbarczyk
13.Andzej Saczuk
15. Mikołaj Winiarski
16.Maciej Chmielewski
17.Wojciech Kurdej

ALFABADMINTON /C
17.Marta Królewska
18. Hania Lewczuk
19.Cezary Krawczuk
20.Piotr Czubaszek
21.Ciborowski Jacek
22.Bartek Bołtryk
23.Tomasz Zasada
24.Piotr Jarząbek
25.Sławek Trzaskowski
26.Magda Mielcarek

ALFABADMINTON /D
27.Hela Mielcarek
28.Anna Trzaskowska
29.Monika Tulińska
30.Kacper Gawliński
31.Piotr Tuliński
32.Piotr Matuszewski
33.Pola Kwiecień
34.Staś Szałaciński
35.Szpindler Maciej
36.Paweł Burdarski


ALFABADMINTON SINGEL /KOBIET


1.Kasia Niemiec
2.Marta Wrońska
3.Kasia Przybysz
4.Ula Osińska
5.Marta Królewska
6.Hania Lewczuk
7.Magda Mielcarek
8.Hania Mielcarek
9.Pola Kwiecień
10.Anna Trzaskowska
11.MonikaTulińska
12.Agata Blusiewicz
13.Wira Wróblewska
14.Dorota Gniadek
15.Karina Olkowska

ALFABADMINTON SP 4/5


1.Szymon Gniadek
2.Mateusz Zasada

3.Olaf Kowalewski
4.Oli Jarząbek
5.Max Matuszewki
6.Szymon Zejer
7.Bartek Ciborowski

ALFABADMINTON SP 7/8/1SR


1.Mikołaj Winiarski
2.Kacper Gawliński
3.Piotr Tuliński
4.Staś Szałaciński
5. Adam Soćko

 

ALFABADMINTON SZ-ŚR 


1.Hania Lewczuk
2.Hania Mielcarek
3. Bernasia Popis
4.Hania Bem
5.Paulina Kowalczyk

ALFABADMINTON SP7/8


1.Karolina Jerzak
4.Łucja Popis
5.Agata Popis

DEBEL - Wyznaczenie -po zgłoszeniach