Zapraszam zawodników ALFABADMINTON   do wzięcia udziału w akcji charytatywnej w postaci  próby bicia rekordu Guinnessa w pajacykach. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 września br. na stadionie „Mazura” w Karczewie. 
Ponieważ próba od strony technicznej jest dość trudna, a do jej wykonania każdy z uczestników potrzebuje odpowiedniej przestrzeni, na płycie boiska organizatorzy akcji przewidzieli miejsce maksymalnie dla 1800 osób. Rejestracja uczestników zainteresowanych udziałem w imprezie rozpocznie się już od godziny 12.00.  Oficjalne bicie rekordu rozpocznie się o godz. 14.00 i będzie poprzedzone półgodzinną rozgrzewką. 
Wydarzenie, poza oficjalnie zarejestrowaną próbą pobicia rekordu, będzie jednak przede wszystkim akcją charytatywną, której celem jest zbiórka środków na pomoc czwórce osieroconych dzieci - straciły niedawno obojga rodziców w wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zabieżki . Rodzeństwem opiekuje się aktualnie ich babcia , która ze względu na opiekę prawną nad dziećmi i ich przeprowadzkę do jej mieszkania w Warszawie potrzebuje wsparcia w urządzeniu im nowego, bezpiecznego życia.
 
 Plan działania : 
- spotkanie przed punktem rejestracyjnym  12,30 
- krótka modlitwa  w intencji dzieci i  rodziców ,którzy zginęli tragicznie. [ modlitwa- oczywiście gdy będą odpowiednie warunki ]
- rejestracja ….
 
  Pozdrawiam i zapraszam  Robert.

 

Alfabadminton

Katolicka Szkoła Badmintona

26 września 2018
AKCJA CHARYTATYWNA 30.09.2018

To jest element nagłówe

robertw@poczta.onet.eu

T502 946 310

o jest element tekstowy. Kliknij te

Robert Wróblewski